.

Кингстон Месинг Кб Една Рачка во. Центриран Тапа За Бања, Полиран Месинг

Кингстон Месинг Кб Една Рачка во. Центриран Тапа За Бања, Полиран Месинг

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Исклучителниот дизајн на оваа славина вкусно ја додворува елегантната архитектура на традиционалните домови со своите фини детали. Чешмите за бања со центри се идеални за помали бањи и имаат лесна инсталација со 3 дупки. Чешмата За бања Со една рачка Виндам со 4 инчи и нејзината избрана цврста месинг конструкција и врвна полирана месинг завршница. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Систем за касети без перење без капка. Вклучува појавување заврши скокачки мозоци. 3-3/4" излив дофат. 5-1/2" висина на славината. 1-1/2" расчистување на изливот. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ Стапка На Проток На Вода на 60 ПСИ. Во согласност Со Калифорнија Енергетска Комисија Наслов 20.

Карактеристики на предлогот