.

Големо ГОЛЕМО Платно

Големо ГОЛЕМО Платно

DEN 400.00

Залиха
Достапно за нарачка

Големо ГОЛЕМО Платно 16х16 Црно Врамено Печатење со наслов " Заситен Морски Живот јас". Чувствуваме дека ѕидната уметност е најважниот аспект за изгледот и чувството на секоја просторија. Уметноста ја комплетира просторијата и со само неколку додатоци може да направи куќата да се чувствува како дом. Одликувајќи се со цврста дрвена рамка и капак од плексиглас, нашите отпечатоци во рамка сигурно ќе додадат поп на софистицираност и стил на секој простор во вашиот дом. Тие исто така прават прекрасни подароци за семејството или пријателите. Материјал : Н/А.сите платна се длабоки 1,25 инчи. Форма : Плоштад.

Карактеристики на предлогот