.

Куритук, Сс Контејнер За Храна, 12оз, Јаглен

Куритук, Сс Контејнер За Храна, 12оз, Јаглен

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Контејнерите За Храна Currituck имаат вакуумска изолација со двоен ѕид, обложена со бакар, која ги задржува топлите или студените температури со часови. Тие се изградени од издржлив, нерѓосувачки челик од 18/8 одделение во кујната што нема да даде метален вкус во вашата храна или пијалоци. Капакот без БПА со заптивната заптивка дополнително помага да се спречи губење на температурата, а широкиот дизајн на устата го олеснува чистењето. Сивата силиконска обвивка обезбедува удобно, сигурно држење. 12оз. Куритук, Сс Контејнер За Храна, 12оз, Јаглен.

Карактеристики на предлогот