.

Подвижни Пријатели Бебе И Мало Дете Пријатни Чизми Од Руно, Неутрално Сиво Светло Сиво, 18 Месеци

Подвижни Пријатели Бебе И Мало Дете Пријатни Чизми Од Руно, Неутрално Сиво Светло Сиво, 18 Месеци

DEN 367.84

Залиха
Достапно за нарачка

Подвижни Пријатели чизмите од руно се удобни, пријатни бебешки чизми направени со материјал од руно што ќе ги одржат нозете на вашето малечко топли и удобни. Нашите чизми се обвиткуваат околу стапалото на вашето бебе и се прицврстуваат напред со затворање на велкро, така што лесно се ставаат, прицврстуваат и остануваат. Нашите чизми од руно имаат стапала што не се лизгаат за да спречат вашето бебе да се лизне и да падне кога ќе почне да оди и да трча. Подвижни Пријатели Унисекс Бебе И Мало Дете Пријатни Чизми од Руно, Неутрално Сиво Светло Сиво е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Бебе пријатна руно чизми. Направено со 100% полиестер. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапни, висококвалитетни чизми/чорапи.

Карактеристики на предлогот