.

Reebok Baby and Toddler Boy Active Tech French Terry Hoodie, големини 12M-5T

Reebok Baby and Toddler Boy Active Tech French Terry Hoodie, големини 12M-5T

DEN 191.68

Залиха
Достапно за нарачка

Комбинирајте удобност со стилот во ова бебе и дете момче Худи од Рибок. Направено од мек француски Тери кој е и мек и лесен. Оваа качулка на пуловер нуди малку наклон за тоа, така што ќе биде лесно да се облече и да се соблече, правејќи го ова совршено грабнување и одете слој за вашето мало момче. Слој над неговите тимови и одговара на тоа со што било од џогери до фармерки за да го заврши изгледот. Долгите ракави го прават овој совршен слој за оние топли денови што се претвораат во студени вечери. Се одликува со џеб со патент во кенгур во предниот дел и џеб со патент со рака што се направени со мала мрежа за дупки. Предниот џеб гордо го прикажува логото на потписот Рибок Делта, а долгиот ракав го има зборот Рибок напишан по раката. Тој ќе го спортува тој лого на потписот Рибок и ќе изгледа толку симпатично правејќи го тоа! Оваа дух со момчиња Reebok е одлична за вашето бебе или момче за дете затоа што големини се движат од 12m-5t. Достапно во големини 12м-5Т. . Направено од лесен и удобен француски Тери материјал. Копчиња за џемпер со качулка. Долги ракави. Зиперски канагоро и џеб од рака. Потпис на логото на Делта Делта на предниот дел на Канагоро и Рибок, напишано по раката. Машина за перење.

Карактеристики на предлогот