.

Monster Jam, официјален камион за чудовиште на војници, возило со умирање, 1: Скала

Monster Jam, официјален камион за чудовиште на војници, возило со умирање, 1: Скала

DEN 1759.84

Залиха
Достапно за нарачка

Не за деца под 3 години. Подарок за список со врвни желби : Нашите играчки за камиони со чудовишта прават совршен подарок за одмор или роденден за момчиња и девојчиња на возраст од 3 и повеќе години. Соберете ги сите нив : Сега има повеќе камиони со чудовиште од чудовиште што треба да се соберат од кога било досега! Соберете ги сите и разбијте го вашиот пат до победа во вашиот сопствен настан Monster Jam! Започнете со собирање денес!. Децата ќе ја сакаат високо-октанската забава на сопствената реална реплика на камиони со чудовишта!.

Карактеристики на предлогот