.

Уметнички ткајачи Кулмор 20 20 Машината за поднесување перница за машина за перење

Уметнички ткајачи Кулмор 20 20 Машината за поднесување перница за машина за перење

DEN 359.84

Залиха
Достапно за нарачка

Современи и трендовски, перниците од колекцијата Кулмор од страна на уметноста на јазолот додаваат јасна атмосфера на кој било декор на домот. Тие се исто така безбедни на отворено, што ги прави совршен додаток на вашата дневна соба или внатрешен двор. Овие парчиња доаѓаат во различни стилови, така што овие разноврсни парчиња можат да заблескаат на кој било простор. Само покритие со перници. 100% полиестер, пополнете : 100% полиестер/полифил. Ткаена перница со цевководен раб.

Карактеристики на предлогот