.

Sumbell Industries Десерт моден сладолед Sundae сјајно портокалово црвено кафеаво платно wallиден дизајн од Ziwei Li, 16 20

Sumbell Industries Десерт моден сладолед Sundae сјајно портокалово црвено кафеаво платно wallиден дизајн од Ziwei Li, 16 20

DEN 1055.84

Залиха
Достапно за нарачка

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Зивеи Ли.

Карактеристики на предлогот