.

Женски Обичен Моден Дуксер Печати Долг Ракав О-Вратот Пуловер Врвот Црвено Л

Женски Обичен Моден Дуксер Печати Долг Ракав О-Вратот Пуловер Врвот Црвено Л

DEN 351.84

Залиха
Достапно за нарачка

10"XXL121642134cm/52.71"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 130cm/51.64" должина : 78см/30.31"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 126cm/49.24"Length : 77cm/30.03"Length : 79cm/31.92"M61036122cm/48.43" должина : 80см/31. Тоа нема да се намали, бледнеат или се држат, машина перат. Најдобри подароци за Роденден / Денот На Мајката / Денот на Благодарноста / Денот на Вљубените / Новогодишната Ноќ / Божиќ / Секојдневниот Живот.50" плус големина врвовите За жени Се Направени Од ВИСТИНСКА МЕКА, ЛЕСНА И ЕЛАСТИЧНА ткаенина.43"Length : 80cm/31. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не!!.92"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 122cm/48.64"Length : 78cm/30.

Карактеристики на предлогот