.

Трговска марка ликовна уметност „деко32“ платно уметност од гроздобер лавои

Трговска марка ликовна уметност „деко32“ платно уметност од гроздобер лавои

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Уметник : Гроздобер лавоисебјект : People Style : Modern-Century Modern Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има жена во центарот на сината сцена.МС. Лавои е уметник со голем интерес за историјата на уметноста, кој ги вклучува не само старите мајстори, туку и гроздобер рекламна уметност, која во голем број случаи ја создадоа некои од најпознатите уметници на денот. Омилени епохи се ера на уметноста Ново и Арт Деко, но сè што е убаво и гроздобер лавои „деко32“ платно уметност.

Карактеристики на предлогот