.

Примарен сребрен Стерлинг сребрен родиум-позлатен шуплив приврзок латински распрскувач со ланец на кабелски кабел Форзантина

Примарен сребрен Стерлинг сребрен родиум-позлатен шуплив приврзок латински распрскувач со ланец на кабелски кабел Форзантина

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Прекрасно претставувајте ја вашата вера во Исус Христос со овој приврзок од латински распетие. Стилиран во родиум позлатен сребро, овој приврзок 46x24mm може да се пофали со брилијантна полирална завршница за долготраен сјај. Виси од 18-инчен долг кабелски ланец со безбедност на затворачот на прстенот, овој ѓердан додава религиозен изглед на вашиот стил. Клип : Пролетниот рингметал : Стерлинг сребрена боја : зависен од димензии на кауција : 46мм x 24mmchain Димензии : 18-инчен x 1.3mmhollow3-dyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Потекло : Индонезијан Земја на потекло : Италија Стерлинг сребро, полиран, дијамантски, реверзибилен, шуплив, пролетен прстен, кабелски ланец од 18 ".

Карактеристики на предлогот