.

Девојки Кожени Чевли Цвет Вез Дизајн Мека Круг Пети Принцеза Фустан Рамни Чевли Мало Дете Големи Деца Бебе Секојдневни Обувки Секојдневно Прво Одење

Девојки Кожени Чевли Цвет Вез Дизајн Мека Круг Пети Принцеза Фустан Рамни Чевли Мало Дете Големи Деца Бебе Секојдневни Обувки

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

5 Препорачана возраст : 15-18 Месеци Insole должина : 13.5 велика БРИТАНИЈА : 11.87" Погоден За : Големите Деца Големина : 35 НАС : 1.5-8 Години Insole должина : 19cm/7.31" Погоден За : Деца Големина : 24 НАС : 7 велика БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 23 Препорачана возраст : 18-24 Месеци Insole должина : 14cm/5.5-3 Години Insole должина : 15cm/5.48" Погоден За : Малку Деца Големина : 33 НАС : 13.5 Години Insole должина : 17.5-9 Години Insole должина : 19.71" Погоден За : Деца Големина : 26 НАС : 8.

Карактеристики на предлогот