.

Скоро природно 25in. Мешани зеленило вештачко растение, зелено

Скоро природно 25in. Мешани зеленило вештачко растение, зелено

DEN 1119.84

Залиха
Достапно за нарачка

Разновидните лисја на ова вештачко растение од 25-инчни мешани зелени седат на врвот на поголемите зелени лисја со диви папрати кои ekиркаат од зеленилото во прекрасен, бујно аранжман. Погодно за какво било професионално опкружување, ќе изгледа одлично во чиста вазна на бирото во канцеларија или на шалтер во приемната област. За симетрија во вашиот аранжман, тој доаѓа во сет од два. Скоро природно 25in. Мешани зеленило вештачко растение (сет од 2), зелена : H : 25 in. W : 25 во. Д : 25 во. Го подобрува канцеларискиот простор. Прекрасна мешавина на разновидни лисја, папрати и темно зелено зеленило. Внимателно изработен за животен изглед. Доаѓа во сет од два. Препорачано само за употреба во затворен простор. Може да треба да се обликува во форма кога се отстранува од кутијата.

Карактеристики на предлогот