.

Bigенски женски шеврон ватиран од елек од измешан измешан подножје

Bigенски женски шеврон ватиран од елек од измешан измешан подножје

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Убав слој! Овој ватиран елек од пуфер од Big Chill ве одржува покриени и топло од студените утра до јасни, ладни ноќи. Лизгајте го овој елек за време на деновите кога ви треба само-десен слој што не е премногу лесен или премногу тежок. Школка отпорна на вода ви помага да бидете заштитени кога небото ќе стане сиво. Странични џебови со патент ви овозможуваат безбедно да ги залепите вашите работи. Материјал : школка и постава : 100% полиестер; Пополнете : 85% полиестер/8% надолу/7% пердув. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : Средна тежина. Должина : 26 ”долга. Јака : стојат јака. Затворање : Zip Front. Ракави : без ракави. Ockебови : Две џебови со патент во прицврстувач. Карактеристики : Quilting Chevron; Школка отпорна на вода. Quilенски ватиран пуфер елек се меша од Big Thill.

Карактеристики на предлогот