.

Прослави разновидни пластични прибор за јадење чиста 810418

Прослави разновидни пластични прибор за јадење чиста 810418

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Услугата за оброк е погодна, брза и стилска со чистиот асортиман на пластични прибор за јадење. Цврстите пластични прибор ќе координираат со сите материјали за печатени садови, и тие се забавни да се тркалаат во снопови со салфетки, да се договорат на поставките на масата или да се стават во мали корпи за гостите да ги грабнат. Совршено за каква било формална или обична пригода, секој сет од 18 парчиња вклучува 6 лажици, 6 вилушки и 6 ножеви кои се за еднократна употреба за брзо чистење, или тие можат да се измијат и повторно да се користат. Премиум пластика. Вклучете ножеви, вилушки и лажици. 18 Јасни разновидни прибор за прибор за јадење. Продаден како 18/пакет. Продадени како 18/пакет . Премиум пластика . Вклучете ножеви, вилушки и лажици . 18 чисти разновидни прибор за прибор за јадење.

Карактеристики на предлогот