.

Сад за рерна од државата Флорида Семиноли

Сад за рерна од државата Флорида Семиноли

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Идеално за гаметиминските забави или да готват топол оброк или да му служат на целата екипа на омилените чили или чорба. Овој сад од 2,4 кварта го одликува логото на вашето омилено тимско тим на NCAA, капакот во боја, е безбеден до 350 степени и е одлично за прикажување на вашиот кујнски бројач. БПА-без. NCAA Florida State Seminoles Bowl Bowl : Единствен извајана дизајн. Совршен за чили, супа или натопи. Удобни рачки. Декорирани со тимско лого и графика. Безбедна рерна до 350 степени. Капакот во боја на тимот. БПА-без. Индивидуални мерки на производи 10,5 "x 9,5" x 6,5 ".

Карактеристики на предлогот