.

Исечете го женскиот фустан за џемпери за ракави за мафини

Исечете го женскиот фустан за џемпери за ракави за мафини

DEN 239.84

Залиха
Достапно за нарачка

Лесно го прави тоа. Трендовски плетени ракави со ракави, го ажурираат овој фустан за џемпери забавен стил еден и направен. Ви благодарам, лажичка. Исклучиво на. Материјал : 70% полиестер/29% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5-9-1/2 ”и носи големина S. Fit : Опуштено вклопување. Должина : мини должина; 34-3/4 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со плетени рамења на пуф. Ockебови : џебови од страничен спој. Карактеристики : тркалезно деколте; меко, текстурално плетено; нелиран. Облека за џемпери со долги ракави на жените од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Карактеристики на предлогот