.

ПУМА АВТОМОБИЛ ЗНАМИЊА

ПУМА АВТОМОБИЛ ЗНАМИЊА

DEN 1999.52

Залиха
Достапно за нарачка

ПОКАЖЕТЕ ИМ НА СИТЕ ЗА КОГО НАВИВАТЕ СО ОВА ЗНАМЕ За АВТОМОБИЛИ ВО ХЈУСТОН Пума Одличен Подарок За Љубителите на Спортот : Гарантирано дека ќе бидете вашата најомилена сопственост бидејќи може да се пофали со привлечна графика и е испишана со името и боите на вашиот омилен состав. Гордо прикажете го името и бојата на вашите омилени тимови додека возите низ градот или се упатувате кон играта. Мерки на 19 "х 2.5". Живописни Бои И Светло Украсени-знамето на автомобилот е светло испечатено од двете страни и неговата живописна графика сигурно ќе го привлече вниманието на сите. Омилен Вентилатор 19 "х 6" Автомобил/Камион Знаме - овој авто додаток е совршен за секојдневен и секојдневен вентилатор. Без разлика дали станува збор за ден на игра на стадион или домашна игра со пријателите овој додаток За Автомобил ќе биде врв на погонот. Високо Издржлив И Отпорен На Избледување : нашите знамиња за автомобили во САД се стручно направени во САД користејќи луксузен најлон во тешка категорија. Вашето Американско знаме за автомобили е совршено за внатрешно/надворешно и е двојно зашиено за да остане во добра состојба. Оживејте Го Вашиот Автомобил Со Официјално Лиценцирано Знаме За Автомобил/Камион-колекционерско ограничено издание за кое ќе се зборува засекогаш без разлика дали сте обичен, социјален или супер фанатик обожавател. Сите ваши пријатели ќе ве прашаат каде го добивте знамето На Рико!.

Карактеристики на предлогот