.

Пајл Бојс Блузи Пуловер Обложен Со Руно Дуксер Со Качулка Обична Качулка Забава Греј

Пајл Бојс Блузи Пуловер Обложен Со Руно Дуксер Со Качулка Обична Качулка Забава Греј

DEN 374.24

Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме Пронајдете Ја Табелата Со Големини за Вашата Референца. Супер Меки, Удобни И Дишечки Врвови За Мали Деца, Пријателски За Кожата на Вашите Деца.Содржина на пакетот : 1 х Дуксер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Материјал-65% Памук 35% Спандекс.

Карактеристики на предлогот