.

Тајни богатства женски и женски плус традиционален сет за пижами со кратки ракави со кратки ракави

Тајни богатства женски и женски плус традиционален сет за пижами со кратки ракави со кратки ракави

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Овој V-врат PJ поставен од тајни богатства нуди класичен стил без да се загрози удобноста. Одликувајќи се со кратки ракави и координативни панталони Капри, овој дво-парчен пижама поставен со мека плетена маичка е совршена за лежење или спиење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5â 10â, половината : 26â, биста : 33â, колкови : 36â. Моделот носи големина S. вклучува панталони со врвни и пижами. Врвот : V-врат со трим на чипка; Плакета на предните копчиња; кратки ракави. Панталони : стил на влечење; еластична половината; должина на капри. 65% Repreveâ® рециклиран полиестер/35% рајон. Машина за перење. Увезени. Флорална пижама поставена за жени од тајни богатства.

Карактеристики на предлогот