.

Бесплатно склопување машки панталони Кино

Бесплатно склопување машки панталони Кино

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Панталоните на Chino на слободното склопување се дефинитивно противотров за да се жалат дека фармерките се „сите“ што треба да ги носите. Тие се исто толку „неутрални“ како тексас, и навистина супер-облечен-дел со обични маички и патики или надополнуваат копче за влечење надолу и лебници. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 32 x 30. одговара : опуштено. Подигнете го 30 ”Inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Две џебови со предни лизгања и два џебови за заварување. Карактеристики : јамки за појас. Машки чино панталони од слободно собрание.

Карактеристики на предлогот