.

Активни шорцеви за трчање на жени во Авиа со лагер за велосипеди

Активни шорцеви за трчање на жени во Авиа со лагер за велосипеди

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Вашите шорцеви за вежбање се тука од Авиа со лесна ткаенина што ја оддалечува влагата и ја утешува на следното ниво. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина S. приближно. inseam : 5 ". Еластична половината со влечење. џебови од цвест. Машината што се мие. Увезено.

Карактеристики на предлогот