.

Мое дете com tdl јакна

Мое дете com tdl јакна

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Вашето мало девојче ќе изгледа толку симпатично во комбинација во ова мое дете од страна на бебето на бебето на Картер Девојче со цврста пуферна јакна. Оваа јакна од пуфер има аспиратор со постава од руно и два џебови за да ги задржи рацете топли. Таа ќе сака да ја носи оваа симпатична јакна во текот на постудените месеци. Изберете од разновидни бои. Дете од моето од бебето на бебето на Картер Девојче со цврста пуферка јакна : 100% полиестер. Пуфер јакна. Худ со постава од руно. Предно затворање на поштенски и копчиња. 2 џебови со исечоци. Изберете од разновидни бои. Машинско миење ладно.

Карактеристики на предлогот