.

Трговска марка ликовна уметност Лондон Англија Скајлин VIII Канвас уметност од Мајкл Томпсет

Трговска марка ликовна уметност Лондон Англија Скајлин VIII Канвас уметност од Мајкл Томпсет

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини 12 "x 19". Лондон Англија Skyline VIII галерија обвиткано платно уметност. Мајкл Томпсет. Тема : Градски пејзаж. Стил : современ. Формат : хоризонтална. Печати медиум : Гикле. Подготвени да висат. Целосно собрани. Се одликува со шарено небо на Лондон, Англија.

Карактеристики на предлогот