.

СВЕТСКО СОДРИНА СОДРИНА АКЦЕНТ, ТЕДДИ ВЕЛЕТ ДЕЛЕНСКИ РАБОТИ СО МЕТАЛНА РАМКА, БЕЛЕ

СВЕТСКО СОДРИНА СОДРИНА АКЦЕНТ, ТЕДДИ ВЕЛЕТ ДЕЛЕНСКИ РАБОТИ СО МЕТАЛНА РАМКА, БЕЛЕ

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Оваа фотелја за акцент е совршен додаток на секоја просторија во вашиот дом. Неговата цврста метална рамка обезбедува издржливост и цврстина, додека мечето со кадифе и мекото седиште нуди меко и пријатно искуство за седење. Нозете и прилозите на масата се насликани со метална рамка што имитира цврста боја на дрво за да изгледа како цврсто дрво. Го зголеми чувството на враќање во природата. Едноставните линии и квадратни контури на столот создаваат модерен и елегантен изглед, кој лесно ќе се совпадне со кој било стил на декор. Ергономски дизајниран, столот обезбедува максимална удобност за грбот и рацете, овозможувајќи ви да се опуштите и да се развивате по долг ден. Со својата пространа област за седење, оваа фотелја е совршена за читање, гледање телевизија или само релаксирање. Металната рамка ја обезбедува потребната поддршка за тежината за столот. Издржлив и силен материјал може да се користи долго време . потпирачот за грб и перничето на седиштето на седиштето се исполнети со пена со висока густина, која има подобра еластичност и нема лесно да се деформира . едноставни линии, како и квадратни контури, кои Додавање на повеќе модерни елементи во вашата соба . има пластична подлога за нозе што не се лизга на дното на нозете на столот. Заштитете ги вашите подови од оштетување предизвикано од триење . Нозете и приколката на табелата се насликани со метална рамка што имитира цврста боја на дрво, го зголеми чувството на враќање во природата . Висококвалитетно мечето и мекото седиште за седиште обезбедуваат удобно искуство за седење . лесен за инсталирање. Повеќето луѓе можат да направат за 10-15 минути.

Карактеристики на предлогот