.

Без граници на прстенот за желки на јуниори за капење

Без граници на прстенот за желки на јуниори за капење

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Прстенот на желка ја освежува оваа класична силуета за бикини за навестување на гламур. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина S. меки отстранливи чаши. Светло покривање. Врзани ленти; Прилагодливо затворање на грбот. ДЕЦЕНСКИ ДЕЦЕРГИНГ. Детали за желка О-прстен. 82% најлон/18% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Карактеристики на предлогот