.

Центричен 134. - Премиум Заден Патнички Страничен Заден Тапан Цилиндар на Сопирачката на Сопирачките се Вклопува изберете: 1991-ИСУЗУ НПР, 1992-ГМЦ 4000

Центричен 134. - Премиум Заден Патнички Страничен Заден Тапан Цилиндар на Сопирачката на Сопирачките се Вклопува изберете: 1991-ИСУЗУ

DEN 315.20

Залиха
Достапно за нарачка

Премиум Заден Патнички Страничен Цилиндар На Тркалото На Сопирачката На Барабанот (134.76017) Од Центрик. Овој цилиндар е висококвалитетен дел за замена НА ое за директно вклопување кој вклучува месинг влошки и алуминиумски одлеаноци, каде што е применливо, за долготрајни перформанси на сопирање без истекување. Лесно ќе ја врати работата на системот за сопирање без никакви модификации. Центричен 134.76017-Премиум Заден Патнички Страничен Заден Тапан Цилиндар На Сопирачките На Сопирачките Се Вклопува Изберете : 1991-1993 ИСУЗУ НПР 1992-1993 ГМЦ 4000 1992-1993 ШЕВРОЛЕТ НАВАЛУВАЊЕ ГОСПОДАР W4 S042 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Карактеристики на предлогот