.

Анвазис Брановидна Ламба Фолија Раб Завеси Живописна Боја Пенливи Висечки Завеси Завеси Позадина Фотографија Реквизити Светло Сина

Анвазис Брановидна Ламба Фолија Раб Завеси Живописна Боја Пенливи Висечки Завеси Завеси Позадина Фотографија Реквизити Светло

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Овие завеси од брановидна фолија се дизајнирани да издржат повеќекратна употреба. Име На Предметот : Фолија Раб Завеси. Изработени од силен и издржлив материјал, овие завеси од брановидна фолија се дизајнирани да издржат повеќекратна употреба. Забелешки : . Л : 200см/78,74", В : 100см/39,37 " (Прибл. Нашите пенливи фолија раб завеси се лесни за совпаѓање со други партиски украси.Завесите од брановидна фолија во мат финиш додаваат стилски допир на секоја позадина. 5 х Фолија Раб Завеси Anvazise Брановидна Ламба Фолија Раб Завеси Живописна Боја Пенливи Виси Врата Завеси Позадина Фотографија Реквизити Светло Сина 5 парчиња.

Карактеристики на предлогот