.

Колекција на ourурнини жени jose jose multi каиш рамни сандали

Колекција на ourурнини жени jose jose multi каиш рамни сандали

DEN 271.84

Залиха
Достапно за нарачка

Доказ дека секојдневно може да биде симпатична, колекцијата Josee By Journee. Со детали за плетенка и лента за затегнување на глуждот, ќе одите на сонце. Оваа сандала за влечење е завршена со поддржувач на подножјето и еластични вегански кожни надградби. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристики на предлогот