.

Топла прицврстување со крзно, прилагодлива прицврстувачка зима за дишење за животни, црвена, с

Топла прицврстување со крзно, прилагодлива прицврстувачка зима за дишење за животни, црвена, с

DEN 175.68

Залиха
Достапно за нарачка

Petsworld е компанија која е специјализирана за материјали за миленичиња. Со високиот квалитет на изработка и материјали, се надеваме дека сопствениците на миленичиња и миленичиња ќе уживаат во слободното време . 1. Професионален материјал : Висококвалитетен PU материјал е водоотпорен, мек и мазен. Отпорни на абење, лесни за чистење, не е лесно да се придржуваат до косата ;. 2. Дизајн креативен : Внатрешен дизајн на елек за кучиња, многу убав и практичен . 3. Прилагодлив и рефлексивен : прилагодливата еластична стомакот е погодна за повеќе кучиња. Рефлективните ленти се дизајнирани да ги чуваат кучињата безбедни ноќе;. 4. Безбедност Прво : Професионален лесен метал Д прстен со силна јачина на затегнување.Сигумен за видови на влечење јаже. Задните нозе ја држат еластиката за да се осигура дека облеката на кучето добро се вклопува при трчање. Најлон тафта ткаенина, необичен третман, S (врат : 12-13 "; градите : 14-17") рефлексивни ленти на делот на рамото. Издржливо мрежи со рефлексивна нишка Трајлив лесен ментален Д-прстен за да го додадете поводникот директно. Пластична тока за прилагодување на мрежи.

Карактеристики на предлогот