.

Гербер памучна крпа, 6pk, виолетова и розова, девојки

Гербер памучна крпа, 6pk, виолетова и розова, девојки

DEN 36.16

Залиха
Достапно за нарачка

Како родители, сите знаеме дека плукањето се случува, но можете да бидете покриени со овие симпатични крпи со закосена гербер Тери. Овие симпатични 7,5 in. X 19 in. Бурните крпи ќе го заштитат вашето рамо совршено по хранењето на бебето. Направено со 100% памук, знаете дека се сигурни дека се меки за лицето на бебето. И со 6 различни обрасци за вас и вашето бебе да уживате - 1 морнарица сина со точки од полкови, 1 виолетова, 1 розова, 1 розова жирафа дамки, 1 слон и жирафа и 1 мечка. Машината за перење го олеснува чистењето. Знаете дека го направивте вистинскиот избор кога ќе го видите Гербер. 7,5 in. X 19 in. Бурните крпи се совршена големина за заштита Вие и вашето бебе да уживате . машината што може да се пее за чистење лесно . нема потреба да се грижите за плукање со овие симпатични крпи од закопување.

Карактеристики на предлогот