.

Тегла за управување со тегла, се вклопуваат Изберете: Ford Focus, 2013- Ford Focus SE

Тегла за управување со тегла, се вклопуваат Изберете: Ford Focus, 2013- Ford Focus SE

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

TRW управувачот со вратоврска на TRW изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме управувач за вратоврска за буквално секој автомобил на патот денес. TRW Rod -Tie Rod е достапна за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. TRW JAR586 управувач за управување со вратоврска се вклопува Изберете : 2012 Ford Focus 2013-2018 Ford Focus SE 4 CYL 2 L 2014 Ford Escape SE 2017-2019 Ford Escape SE 4 Cyl 1.5 L 2013,2015-2016 Ford Escape SE 4 Cyl 1,6 L 2014-2017 Ford Transit Connect 2013-2014 Ford C-Max Premium 2016 Ford C-Max 2017 Ford C-Max SE 2015 Ford C-Max Premium SEL 2018 Ford C-Max SE 4 Cyl 2 L и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот фиксен додаток на вклопување во додаток на вклопување на вклопување во вклопување во вклопување во фит проверете.

Карактеристики на предлогот