.

Активниот Тери Капри на Блис

Активниот Тери Капри на Блис

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Францускиот француски Тери Капри Јогер е супер мек пантоло, кој обезбедува утеха во движење. Без разлика дали стискате во брза сесија за теретана, трчате со работи или легнувате низ куќата, овој траен капри е сигурен дека ќе ви помогне да се напојувате преку денот. Вклучува 1 француски Тери Капри Јогер. Памук. Дебел мек материјал што нема да те тежи надолу.

Карактеристики на предлогот