.

Сет на рамни прибор за 20 парчиња Валас Хедли, услуга за 4

Сет на рамни прибор за 20 парчиња Валас Хедли, услуга за 4

DEN 479.68

Залиха
Достапно за нарачка

Краткиот опис не е достапен Волшебникот на Волас Хедли има суптилен преглед околу работ на секоја рачка, што го прави ова безвременски сет и за случајно и за формално забавно. Изработен од врвен не'рѓосувачки челик, овој сет е совршен за секојдневна употреба.

Карактеристики на предлогот