.

Pantssaver Custom Fit Car Floor Mats за BMW 535i xDrive 2015, компјутер, целата временска заштита за возила, тешка временска репресија на пластика, тен, тен

Pantssaver Custom Fit Car Floor Mats за BMW 535i xDrive 2015, компјутер, целата временска заштита за возила, тешка временска

DEN 1279.84

Залиха
Достапно за нарачка

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Car Floor Mat Постави за BMW 535i xdrive 2015 : Дизајнирано прилагодено вклопувајте ги сложените контури и површини од подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. CUSTOM FIT : Your car mat are cut in order to fit the exact layout of your Bmw 535 I Xdrive floor so they install in seconds with no screws, bolts, fasteners, or tools required. PROTECT YOUR CAR AND CLOTHING : Deep grooves channel water, Снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, отпорни на временски услови временски услови Рециклирани ПВЦ, панталони без панталони БПА се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76ã ° F (-60ã ° C). МАТ на место без да го оштети тепихот на вашето возило . Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челичари (USW локални 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот . одговара на Изберете : 2015 BMW 535 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Карактеристики на предлогот