.

Фармерки со Софија од софија Вергара водопад кардиган

Фармерки со Софија од софија Вергара водопад кардиган

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Како што времето станува поладно, така и вашата гардероба со фармерки со Софија од кардиган на Софија Вергара. Драпено до совршенство во дизајн на сонуван водопад, одлучете се да го одржите овој изглед едноставен со тоа што ќе го здружите ова со вашите омилени фармерки со каросерија и светло миење. Para nuestra comunidad de habla Hispana : A Medida Qu las termauratas se vuelven más argadables, también lo hace tu gardarropa con el cárdigan de sofia фармерки де Софија Вергара. Drapeado a la perfección con un encantador diseño tipo cascada, decídete a mantener este sencillo изгледаат комбинизоло кон туотардо фаворито y unos jeans de desteñido claro. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36"/Medidas Aproximadas de la Modeo : Estatura : 5'10 "; Cintura : 26"; Busto : 33 "; Caderas : 36". Моделот носи големина S/la Modelo Viste Una Talla Pequeña (S). Опуштено вклопување/Тале Холгадо. Отворен пред/Френте Абиерто. Приближно. 43 ”долги/Ларго АПРОКСИМАДО : 43". Ребрестиот трим/граници Аканаладос. 55% вискоза/30% најлон/15% модал/55% вискоза; 30% nailon; 15% модал. Машината за миење/лавадо а máquina. Увезен/де Importación. Софија фармерки од софија Вергара водопад кардиган за жени/cárdigan tipo cascada de sofia фармерки де Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. нешто што апсолутно го сакате.

Карактеристики на предлогот