.

Skechers Работат машки композитни чевли за безбедност на пети - широки достапни

Skechers Работат машки композитни чевли за безбедност на пети - широки достапни

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Чувајте се заштитени и удобни со спортски добар изглед, облечени во работата на Skechers : Bulklin Comp Shoe Shoe. Мазна издржлива синтетичка и мрежна ткаенина горната во чипка спортски композитни безбедносни пети отпорни на работа, патика со акценти за шиење и влошка за меморија од пена. Мазен синтетички горен. Издржливи панели за ткаенини од мрежа од предните и страни за ефект на ладење. Залепете ги спортските обични композитни безбедносни пети отпорни на работа за патики. Акценти за шиење. Синтетички панели за браник на пети и потпетици. Подготвени панели со ткаени спортски детали. Лого на контрастна боја S. Ткаенини и синтетички преклопувања на страни и пета за додадена стабилност. Чипка напред. Акцент во боја на очните капаци и единствените детали за трим. Подготвена јака и јазик. Поставување на чевли со мека ткаенина. Мемориска пена со целосна должина, отстранлива удобност за удобност. Флексибилна средна должина што апсорбира шок. Флексибилна надлежна гума на влечење. 1 инчен потпетица.

Карактеристики на предлогот