.

Јакна за ветерници за ветерници за мажи и големи мажи, до големина 5xl

Јакна за ветерници за ветерници за мажи и големи мажи, до големина 5xl

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Погодна надворешна облека од Расел - светлосна тежина, капи и совршена за кога сте во движење. Оваа јакна за ветерници ве одржува покриени меѓу денови и лесно се парови со вашата активна облека или обичен изглед на викенд. Исклучиво на. Расел.

Карактеристики на предлогот