.

Време и време женска маица со маица, термички и долг ракав, 3-пакет

Време и време женска маица со маица, термички и долг ракав, 3-пакет

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Совршени основни основни елементи за транс-сезонски слоеви, овој 3-пакет од време и TRU има ками-врв, мета со долг ракав и термички мета со долг ракав. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. сет вклучува : една ками-врв, една термичка маица со долг ракав и една маица со долг ракав. Ками врвни карактеристики : опремено, деколте за лажички, стајлинг на пуловер, ленти за шпагети. Карактеристики на термичка маица : опуштено вклопување, деколте на екипажот, стајлинг на пуловер, долги ракави. Карактеристики на термичка маица : опуштено вклопување, деколте на екипажот, стајлинг на пуловер, долги ракави. Ками, термичка и маица со долги ракави 3-пакет за жени од време и вистинито.

Карактеристики на предлогот