.

Без граници Јуниори Облека О-прстен Облека за каросерија

Без граници Јуниори Облека О-прстен Облека за каросерија

DEN 259.52

Залиха
Достапно за нарачка

Ниту еден фустан за каросерија на О-прстен на граници нема да биде вашиот нов омилен фустан за забави! Достапно во четири трендовски и смели отпечатоци, овој фустан со фустан има детали за о-прстен и силуета на каросеријата, со што ова е совршен фустан за вашата следна вечер надвор. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : V-врат со детали од О-прстен. Должина : Силуета на каросеријата; Горе должината на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Облечен фустан со каросерија О-прстен за јуниори од без граници.

Карактеристики на предлогот