.

Вршена кошула со кратки ракави на мажот со висок маж

Вршена кошула со кратки ракави на мажот со висок маж

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Обезбеден за удобност и стил, ткаени кошула со кратки ракави на Wrangler Thall Manive има памучна измислица за додадена удобност, две џебови на градите и еден скриен џеб за моливи. Совршено за секоја обична пригода, оваа кошула може да се носи со кој било Wrangler Jean или Chino за целосен изглед што е на тренд. Направено со квалитетот што го очекувавте од Wrangler. Краток ракав на машка машка машка маичка со Wrangler, Флекс Технолошка ткаенина. Опуштено вклопување. Џебови на градите на копчињата. Џеб со моливи. Контраст на грбот на јарем и јака лента на цврсти бои. Стил HSB8 MHA.

Карактеристики на предлогот