.

Бостон црвена, па, прилагодлива капа за капачиња за жени од Ланер, од омилен фан

Бостон црвена, па, прилагодлива капа за капачиња за жени од Ланер, од омилен фан

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

MLB Boston Red Sox Laner lanerенски прилагодлива капа/капа од фан Омилена зашеметување на сите со овој официјално лиценциран MLB Boston Red Sox Laner Captive Cap/Hat Oriber By Fan Faber. Оваа капа за чистење на дами има опуштена панел за задниот дел од мрежа и готов затворање на Велкро за да ве задржи пријатно додека го покажувате вашиот тимски дух. Загарантирано е да се издвојувате од толпата со извезената графика на Red Sox на врвот на треперливиот преден панел на оваа стилска капа.

Карактеристики на предлогот