.

Stuple Industries Престанете со славење на зафатената утешна удобна цитат Графичка уметност галерија завиткано платно печатење wallидна уметност, дизајн од Ј. Вајс

Stuple Industries Престанете со славење на зафатената утешна удобна цитат Графичка уметност галерија завиткано платно печатење

DEN 303.20

Залиха
Достапно за нарачка

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела за висини . Уметнички дела се однесуваат на : Цитат; Успори; Круг. Дизајн од Ј. Вајс.

Карактеристики на предлогот