.

Стерлинг сребрен лав хороскопски прстен

Стерлинг сребрен лав хороскопски прстен

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Дополнете го вашиот стил со уникатен прстен за хороскопски знаци. Овој конкретен прстен го карактеризира знакот LEO. Изработено е од сребро од сребро со позлажување на родиум. Овој прстен од 4,25мм ќе биде совршен додаток на вашата колекција за накит. Достапно во целосна големина 5. Изразете се на уникатен и забавен начин со новата колекција на стабилни изрази. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, да одговарате и да се ставате заедно, овозможувајќи ви да го вклучите вашиот стил во еден момент. Стабилните изрази нудат накит што е направен од сребро, шарено емајлиран, 14 карат злато-позлатени, украсени со зачудувачки дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит за легање. кутија со бел лак, совршен за чување или давање подароци. Земја за потекло : Кина стабилни изрази Стерлинг сребрен лао хороскопски прстен : изработен во изложби на силлинг Силверстакл Брандлео Зодијак Сигналд во повеќе големини.

Карактеристики на предлогот