.

Тајни богатства женски и жени плус раглан пижама боксер сет

Тајни богатства женски и жени плус раглан пижама боксер сет

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Уживајте во нашите меки француски комплети на боксери на Тери Раглан салон. Изберете од цврсти материи со предни вез на градите или убави отпечатоци. Шорцевите имаат новороденче. Машина за перење. Полиестер 65%/ Рејон 35%. Машина за перење. Камбоџа - КХ.

Карактеристики на предлогот