.

Безжичен звучник на BlackWeb Bluetooth со LED светла за промена на бојата, големи, BWA19AAS92

Безжичен звучник на BlackWeb Bluetooth со LED светла за промена на бојата, големи, BWA19AAS92

DEN 1584.00

Залиха
Достапно за нарачка

Безжичниот звучник на Black Web Bluetooth со LED светла за промена на бојата им дава на корисниците до девет часа играње време на целосно полнење. Овој звучник од десет вати обезбедува супериорен стерео звук и има шест LED светла што се менуваат во боја за да обезбедат дополнително сензорно искуство како што свири вашата музика. Звучникот има литиум јонска батерија која целосно се наплаќа за само пет часа со вклучениот кабел за полнење микро-USB. Безжичниот звучник на Black Web Bluetooth со LED светла за промена на бојата, исто така, може да функционира како звучник за уште поголема разноврсност. Вклучува кабел за полнење со микро-USB од 9,8 во (25 см) за да го задржите звучникот наполнет и подготвен за употреба. Звучникот има излез од десет вати за супериорен квалитет на звукот. Карактеристики на шест светла за промена на бои за да обезбедат дополнително сензорно искуство како што свири вашата музика. Обезбедува до девет часа време на игра кога е целосно наполнето. Lithium јонската батерија целосно се наплаќа за само пет часа. Може да функционира и како звучник за уште поголема разноврсност. Димензии : 7,9 "x 3" x 5 ". Модел # BWA19 AAS92.

Карактеристики на предлогот