.

Редовните фармерки со директни нозе на Ли Машки

Редовните фармерки со директни нозе на Ли Машки

DEN 718.40

Залиха
Достапно за нарачка

Нашиот најпродаван Jeanан има автентичен стајлинг со 5 џеб и традиционално вклопување што седи веднаш под половината и е директно низ седиштето, бутот и ногата. Тешка категорија и тексас во средна тежина достапен во широк спектар на завршни објекти. Додадете класичен тексас Jeanан на вашата секојдневна ротација - има пар фармерки на Ли за да одговараат на секој стил. Редовно вклопување. Среден пораст. Поштенски мува со затворање на копчињата. Права нога. Отворање на нозете : 16 ". Стил #102100200.

Карактеристики на предлогот