.

Мармонт Хил Мотор Лиценциран Смитсонијан Рамка за уметност

Мармонт Хил Мотор Лиценциран Смитсонијан Рамка за уметност

DEN 719.84

Залиха
Достапно за нарачка

Автентични слики лиценцирани од Smithsonian Archive Sgiclee Print на архивско хартија за да го обесат Мармонт Хил „мотор“ лиценциран Смитсонијан, врамен уметнички принт : автентични слики лиценцирани од архивите на Смитсонијан. ГИКЕЛ со врвен квалитет на печатење на архивска хартија со висока резолуција. Професионално врамени и монтирани на архиви без киселина. Висококвалитетна трајна рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Цртеж на локациите на моторот за команда и услуга модул за проект Аполо (1968).

Карактеристики на предлогот