.

Aviaенски женски плус големина Fau Fur Cursed Hoodie

Aviaенски женски плус големина Fau Fur Cursed Hoodie

DEN 1279.84

Залиха
Достапно за нарачка

Без разлика дали сте во бегство или во непостојана, женска плус со големина на Avia Plus Faux Fursed Hoodie е совршена комбинација на стил и удобност. Ултра-мекиот ентериер за крзно од крзно, аспираторот и долгите ракави со дупки со палецот сигурно ќе ве одржуваат пријатни во студените денови. Опуштеното вклопување со патент на вратот го прави неопходно парче за положување за вашата ладна временска гардероба. "Материјал : тело : 63% полиестер/33% памук/4% спандекс; ребра : 56% памук/37% полиестер/7% спандекс; џебна торба : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезена. Големина. Големина. Големина. Големина. Големина. : Моделот е 5'11 ”и носи големина 1x. Одговара : лабава. Основи. Карактеристики : Аспиратор за влечење; внатрешноста на крзно.

Карактеристики на предлогот