.

Гима со кадифе стол за јадење акцент на слободно време столче за вооружено столче беж беж

Гима со кадифе стол за јадење акцент на слободно време столче за вооружено столче беж беж

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Овие столици без акцент ќе бидат ваш добар партнер во секојдневниот живот и ќе ви овозможат одлично место за да се опуштите. Се одликува со ергономски потпирач за грб што може совршено да го поддржи вашиот грб и да го ослободи притисокот. Покриено со кадифена ткаенина и исполнет густ сунѓер, ова стол ќе ви понуди удобно искуство со седење. Покрај тоа, цврстата конструкција со рамка од дрвена иверица и метални нозе обезбедува издржливост, цврстина и силно лежиште на оптоварување. На дното на нозете има прилагодливи влошки за нозе, што ќе ја подобри стабилноста и ќе го заштити вашиот под. Овие акцент столчиња со елегантен изглед се погодни за дневна соба, трпезарија, канцеларија и други места. Не двоумете се да ги однесете дома! Карактеристики : тапацираното седиште е исполнето со сунѓер со голема густина за оптимална удобност. Влошките на дното на нозете можат да ја подобрат стабилноста и да го заштитат вашиот под. Кадифената ткаенина е удобна и пријателска за кожата за Sitting Specification : Боја : беж. Материјал : кадифе, челик, цврсто дрво иверица. Севкупна димензија : 19 '' x 21.5 '' x 34 '' (l x w x h). Големина на седиштето : 19 '' x 17 '' (l x w). Висина на седиштето до земја : 17 ''. Максимална тежина : 265 фунти. Нето тежина : 64 фунти. Пакетот вклучува : . 4 х акцент стол. 1 x Упатство изработена со цврста рамка од иверица од дрво и метални нозе, стабилни и трајни за трпезарија, дневна соба, канцеларија со елегантен изглед на изгледот да се соберат со јасни упатства.

Карактеристики на предлогот